Klan God of Gods gra online

Nie musisz już martwić się, że twoja mama nie puści ciebie samego lub samej!  Dowolnego dnia, o dowolnej porze możesz wyruszyć w bój wraz z towarzyszami broni z twojego klanu. Czyż nie w grupie siła i radość z walki?

 

Warunki aktywacji: poziom 16  

 

Opis rozgrywki:

1. Najedź myszką na ikonę miasta, następnie z rozwiniętego menu poniżej wybierz klan, aby przejść do interfejsu klanu. 

2. Aby dołączyć do istniejących już klanów kliknij w „poproś o przyłączenie”. Po zaakceptowaniu nastąpi przyłączenie do klanu.  Klikając w przycisk na dole możliwe jest również utworzenie klanu. Po utworzeniu klanu gracz automatycznie staje się jego wodzem. 

3. W klanie istnieją następujące stanowiska: wódz, przyboczny wodza, starszy, zwykły członek. Pierwsi trzech posiadają specjalne uprawnienia do nadawania stanowisk, przyjmowania podań o przyjęcie, ogłaszanie naboru itd. 

 

4. Istnieją następujące wydarzenia klanu: boss klanu, pojedynek klanów, zgromadzenie klanu. 

 4-1. Boss klanu: Inicjowany jest przez wodza klanu, biorą w nim udział członkowie klanu. Po pokonaniu bossa otrzymać można rzadkie materiały.

   4-2. Pojedynek klanów: Eliminacje przeprowadzane są od poniedziałku do środy . W czwartkowy wieczór odbywają się półfinały. Finał rozgrywany jest w piątkowy wieczór. Zwycięski klan zdobędzie cenne materiały.

   4-3. Zgromadzenie klanu: Inicjowane przez członków klanu. Po jego otwarciu 7 graczy razem wypełnia zadanie, aby zdobyć znaczną ilość nagród. Możliwa jest również pomoc innym graczom. 

Zaloguj się do gry, a natychmiast otrzymasz specjalny prezent dla nowych graczy.Najbardziej oczekiwana gra online 2016 roku - koniecznie musisz zagrać w tę świetną pozycję. Oto nadchodzi niezrównana gra przeglądarkowa RPG. Wersja beta God of Gods jest już dostępna. Daj się oczarować przepięknej grafice i ułóż własną strategię podboju świata!

Blog

Gry MMO

Gry MMO Na nowych serwerach God of Gods przez 7 dni odbierać można cenne nagrody. Cenne żywiołaki czekają! Sposób uzyskania prezentu tygodnia: 1. Do prezentu tygodnia przejść można przez okno „mocy skarbów”. 2. Kliknij, aby odebrać nagrodę (pamiętaj o tym, aby logować się i odbierać nagrodę każdego...

Gra Przeglądarkowa Online

Gra Przeglądarkowa Online Zadania nagradzane Zadania nagradzane są minigrą God of Gods. Wykonując wskazane zadania można uzyskać złoto, ordery oraz bogactwo miasta.   Czas otwarcia: cały dzień Próby: 10 prób   Opis rozgrywki zadań nagradzanych: 1. Zadania nagradzane można znaleźć...

Klan God of Gods gra online

Nie musisz już martwić się, że twoja mama nie puści ciebie samego lub samej!  Dowolnego dnia, o dowolnej porze możesz wyruszyć w bój wraz z towarzyszami broni z twojego klanu. Czyż nie w grupie siła i radość z walki?   Warunki aktywacji: poziom 16     Opis rozgrywki: 1....