Blog

Gry MMO

Gry MMO

Na nowych serwerach God of Gods przez 7 dni odbierać można cenne nagrody. Cenne żywiołaki czekają!

Sposób uzyskania prezentu tygodnia:

1. Do prezentu tygodnia przejść można przez okno „mocy skarbów”.

2. Kliknij, aby odebrać nagrodę (pamiętaj o tym, aby logować się i odbierać nagrodę każdego dnia).

Wybierz się w cudowną podróż do magicznej krainy God of Gods i pokonaj zagrażające światu siły ciemności! God of Gods to gra przeglądarkowa RPG osadzona w klimacie fantasy. Gra łączy przyjemną dla oka grafikę oraz nowatorski system walki. Ponadto oryginalny element stanowi ścieżka ewolucji żywiołaków, dzięki której możesz dowolnie skompletować swoją armię.

Biegnij żywiołaku, biegnij!” jest minigrą God of Gods. Gracz może wybrać manualne lub ręczny udział w rozgrywce. Nagrodą trybu są wielkie ilości złota oraz many.

Czas rozpoczęcia: codziennie 12:00-12:20 oraz 18:00-18:20.

Biegnij żywiołaku, biegnij! Opis trybu:

1. Po otwarciu wydarzenia, aby wziąć w nim udział kliknij w „Biegnij żywiołaku, biegnij!” w oknie wydarzeń.  Udział żywiołaków w wydarzeniu:

2. W trakcie uczestniczenia w wyścigu gracz przyjmuje postać żywiołaka. Różne żywiołaki posiadają różne atrybuty specjalne. Istnieje możliwość odpłatnej wymiany żywiołaka.

3. Po rozpoczęciu wyścigu żywiołaków uczestnicy otrzymywać mogą korzystne lub przeszkadzające w wyścigu efekty. 

4. Zielony przycisk usuwa negatywne efekty. Po jego użyciu, uruchamiany jest czas oczekiwania. Możliwe jest odpłatne wyzerowanie czasu oczekiwania.

   Za pomocą czerwonego przycisku można wykorzystać negatywny efekt przeciw innemu graczowi. Przycisk również posiada czas oczekiwania.

5. Po zakończeniu wydarzenia na podstawie zdobytych punktów ogłaszana jest lista. Trzech najlepszych graczy otrzyma cenne nagrody.

 

 

Gra Przeglądarkowa Online

Gra Przeglądarkowa Online

Zadania nagradzane

Zadania nagradzane są minigrą God of Gods. Wykonując wskazane zadania można uzyskać złoto, ordery oraz bogactwo miasta.

 

Czas otwarcia: cały dzień

Próby: 10 prób

 

Opis rozgrywki zadań nagradzanych:

1. Zadania nagradzane można znaleźć w salonie w zakładce „do zrobienia codziennie”.

 

Znaleźć je można również w oknie „miasta” klikając w „nagradzane”.

 

2. W oknie „nagradzane” znajdować się mogą łącznie 4 zadania. Nagroda za wykonanie rośnie wraz z ilością gwiazdek zadania (zadania mogą mieć 1-5 gwiazdek).

3. Po najechaniu kursorem na zadanie wyświetlona może zostać funkcja „najlepsi”.

 

4. Po kliknięciu w przycisk „najlepsi” wyświetlony zostanie przycisk „zacznij”. Po kliknięciu w niego rozpocznie się śledzenie zadania. Możliwe jest również wydanie drobnej ilości diamentów, aby natychmiastowo ukończyć zadanie. Po osiągnięciu określonego poziomu VIP natychmiastowe ukończenie zadania będzie możliwe za darmo.

 

5) Aby otrzymać zadania z większą ilością gwiazdek, kliknij w przycisk odśwież poniżej. Zasady odświeżania:

   a) Każdego dnia możliwe jest dwukrotne odświeżenie za darmo.

   b) Co 30 minut zadania odświeżane są automatycznie.

c) Nie zostaną odświeżone zadania, które zostały już rozpoczęte.

6. Jeżeli przyjęte zadanie okaże się zbyt trudne, możliwe będzie jego porzucenie (nie zostanie wtedy zużyta próba zadań).

7. Nagrody przyznawane są automatycznie po ukończeniu zadań.

 

God of Gods to gra rpg online, która posiada wiele urozmaicających rozgrywkę elementów strategii. God of Gods prezentuje oryginalny system walki polegający na zależności pomiędzy żywiołami: wodą, powietrzem oraz naturą. Wybierz najwłaściwszą taktykę i stań się władcą żywiołów!

 

 

 

 

 

 

Klan God of Gods gra online

Nie musisz już martwić się, że twoja mama nie puści ciebie samego lub samej!  Dowolnego dnia, o dowolnej porze możesz wyruszyć w bój wraz z towarzyszami broni z twojego klanu. Czyż nie w grupie siła i radość z walki?

 

Warunki aktywacji: poziom 16  

 

Opis rozgrywki:

1. Najedź myszką na ikonę miasta, następnie z rozwiniętego menu poniżej wybierz klan, aby przejść do interfejsu klanu. 

2. Aby dołączyć do istniejących już klanów kliknij w „poproś o przyłączenie”. Po zaakceptowaniu nastąpi przyłączenie do klanu.  Klikając w przycisk na dole możliwe jest również utworzenie klanu. Po utworzeniu klanu gracz automatycznie staje się jego wodzem. 

3. W klanie istnieją następujące stanowiska: wódz, przyboczny wodza, starszy, zwykły członek. Pierwsi trzech posiadają specjalne uprawnienia do nadawania stanowisk, przyjmowania podań o przyjęcie, ogłaszanie naboru itd. 

 

4. Istnieją następujące wydarzenia klanu: boss klanu, pojedynek klanów, zgromadzenie klanu. 

 4-1. Boss klanu: Inicjowany jest przez wodza klanu, biorą w nim udział członkowie klanu. Po pokonaniu bossa otrzymać można rzadkie materiały.

   4-2. Pojedynek klanów: Eliminacje przeprowadzane są od poniedziałku do środy . W czwartkowy wieczór odbywają się półfinały. Finał rozgrywany jest w piątkowy wieczór. Zwycięski klan zdobędzie cenne materiały.

   4-3. Zgromadzenie klanu: Inicjowane przez członków klanu. Po jego otwarciu 7 graczy razem wypełnia zadanie, aby zdobyć znaczną ilość nagród. Możliwa jest również pomoc innym graczom. 

Zaloguj się do gry, a natychmiast otrzymasz specjalny prezent dla nowych graczy.Najbardziej oczekiwana gra online 2016 roku - koniecznie musisz zagrać w tę świetną pozycję. Oto nadchodzi niezrównana gra przeglądarkowa RPG. Wersja beta God of Gods jest już dostępna. Daj się oczarować przepięknej grafice i ułóż własną strategię podboju świata!